“Київпастранс” розпочав монтаж валідаторів для безконтактної оплати проїзду в електротранспорті.

Монтаж та тестування електронного обладнання для автоматизованої системи оплати проїзду почали встановлювати в громадському транспорті, який обслуговує столицю. В першу чергу валідатори встановлюють в електротранспорті, зокрема – в тролейбусах, повідомили в прес-службі КП “Київпастранс”.

Валідатори повинні зчитувати інформацію з безконтактних технологій NFC (смартфони, розумні годинники), EMV (банківські карти) та забезпечувати оптичне зчитування QR- та штрихкодів. В свою чергу, кондуктори та контролери будуть мати портативний мобільний термінал для контролю оплати проїзду та перевірки проїзних документів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що запуск електронного квитка планується у квітні 2018 року.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/zavantazhennya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/zavantazhennya-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствобезконтактна оплата проїзду,КП "Київпастранс"'Київпастранс' розпочав монтаж валідаторів для безконтактної оплати проїзду в електротранспорті. Монтаж та тестування електронного обладнання для автоматизованої системи оплати проїзду почали встановлювати в громадському транспорті, який обслуговує столицю. В першу чергу валідатори встановлюють в електротранспорті, зокрема - в тролейбусах, повідомили в прес-службі КП 'Київпастранс'. Валідатори повинні зчитувати інформацію з безконтактних технологій...| Київської області та України | Kiev Time