Сб. Лип 20th, 2024

Геннадій Дикий: про ситуацію з харчуванням у дитячих садочках Білої Церкви

Геннадій Дикий прокоментував ситуацію, яка склалася у дитячих садочках Білої Церкви з постачанням хліба, а також сказав, що з постачальником м’яса знову виникли проблеми – у дошкільні заклади завозять не охолоджене, як домовлялися, м’ясо, а заморожене.

Міський голова зауважив, що у разі невиконання умов договору й надалі, з постачальником буде розірвано договір та знов оголошено новий тендер.

 На своїй сторінці Facebook Геннадій Дикий написав:

“Останнім часом у дошкільних навчальних закладах виникли проблеми з постачанням хлібо-булочних виробів та м’яса.

Щодо хліба: на тендері був визначений постачальник, але той в односторонньому порядку порушив умови договору і припинив поставки хліба.

За моїм дорученням, Управлінням освіти і науки БМР був оголошений новий тендер та прийнято термінове рішення доставити у кожний садочок партію борошна для того, щоб на місці виготовляти випічку. Більшість керівників дошкільних навчальних закладів адекватно відреагували на таке рішення, але, на жаль, були і такі, які вирішили перекласти постачання хліба в садочки на плечі батьків. За результатами ваших скарг зроблено серйозні висновки. Тим керівникам, які змусили батьків взяти на себе постачання хліба, буде оголошено догану. Наступним кроком буде прийняття рішення про їхню невідповідність займаній посаді.

Також виникли проблеми з фірмою-постачальником, яка перемогла на тендері по постачанню м’яса в садочки. Замість охолодженого м’яса (як прописано в умовах тендерної документації) постачальник спробував постачати заморожене м’ясо на додачу зірвавши терміни поставок. Постачальнику виставлена умова-претензія. Якщо найближчим часом не буде унормоване постачання, договір з ним буде розірвано і оголошено новий тендер. На жаль, ми ще не застраховані від недобросовісних постачальників. Приношу вибачення за тимчасові незручності, але годувати наших дітей невідомо чим – ми не дозволимо. Білоцерківською міською радою, разом з Управлінням освіти та науки, вживаються усі необхідні заходи, щодо вирішення ситуації.”

Сподіваємося, що діти у дошкільних закладах будуть повноцінно харчуватися, а керівники дитсадочків виконуватимуть усі розпорядження міського голови.Related Post