Геннадій Дикий відповідає на болючі питання білоцерківців

Міський голова Геннадій Дикий відповів на питання мешканців Білої Церкви у відео, яке оприлюднила прес-служба Білоцерківської міської ради.

Питання 1

Транспортна реформа – важко добратись на работу зранку: переповнені маршрутки, а деякі з них дуже рідко їздять.

Відповідь:

Оголошений конкурс на більшість маршрутів у місті і дві головних вимоги до перевізників:

– автобуси з більшою пасажировмісткістю
– чітке дотримання графіку руху.

Конкурс має відбутись на початку квітня. Усі перевізники готуються до нових умов конкурсу.

Питання 2

На масиві Піщаний є занедбані будівлі, які можна привести до ладу та зробити з них школу, дитячий садок або поліклініку.

Відповідь:

Ті занедбані будівлі, які на масиві Піщаний, на сьогоднішній день знаходяться у приватній власності. Але зараз ми розглядаємо ці питання, на проектні роботи вже виділено кошти для будівництва амбулаторії. Це буде амбулаторія сімейної медицини і для дітей, і для дорослих. Крім того, закінчені роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації з будівництва садочка на масиві Піщаний.

Питання 3

Питання щодо закону заборони паління у людних місцях.

Відповідь:

Поліція складає адміністративні протоколи, комісія розглядає ці протоколи. На сьогоднішній день поліції у місті недостатньо для контролю даної ситуації, саме тому створюється нова патрульна поліція і зараз оголошується набір.

Питання 4

Коли планується реконструкція дерев’яного мосту, який з’єднує Заріччя з ДНС?

Відповідь:

Справа в тому, що той дерев’яний міст на сьогодні в аварійному стані. Якась реконструкція його вже не є доцільною, тому Білоцерківською міською радою уже закінчується розроблення проекту нового залізобетонного мосту через річку Рось поблизу старого дерев’яного моста. При будівництві нового моста, звичайно, на відкритті, старий міст буде демонтовано.

Питання 5

Коли буде порядок у нашому місті?

Відповідь:

Порядок починається із кожного з нас, і порядок починається з відношення кожного до свого міста. Починаючи тим, щоб вичистити подвір’я у себе вдома і перед своїм будинком, і закінчуючи тим, щоб не смітити на вулиці. Тому – це спільна відповідальність, спільна справа усіх і кожного.

Питання 6

Хвилює проблема сумнозвісного 3-го майданчика. Знайдіть час, відвідайте це місце.

Відповідь:

Я неодноразово бував у цьому місці і мене, так само, як і вас, обурює та ситуація, яка сьогодні склалася саме в центрі міста. Я організовував мінімум 5 зустрічей представників Міністерства Оборони разом із забудовниками. Крім того, ми міською радою виготовили детальний план забудови цієї території: це і під громадське житло, і також там передбачається будівництво садочка та невеликих рекреаційних зон, прибудинкових територій, але на сьогоднішній день це питання, на жаль, не вирішується. Це не є комунальною власністю, тому зараз питання за Міністерством Оборони.

Докладніше дивіться у відео:https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/0-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/0-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільство"Мер відповідає",Біла Церква,Геннадій ДикийМіський голова Геннадій Дикий відповів на питання мешканців Білої Церкви у відео, яке оприлюднила прес-служба Білоцерківської міської ради. Питання 1 Транспортна реформа - важко добратись на работу зранку: переповнені маршрутки, а деякі з них дуже рідко їздять. Відповідь: Оголошений конкурс на більшість маршрутів у місті і дві головних вимоги до перевізників: - автобуси з більшою...| Київської області та України | Kiev Time
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *