Сб. Лип 13th, 2024

14 березня відбулася фінальна презентація бренду Білої Церкви, під час якої були озвучені результати розробки логотипу міста “Мапа твого серця”. Її авторами є представники брендингової агенції Galagan (м.Київ).

Під час заходу міський голова Геннадій Дикий наголосив, що робота із розробки логотипу є дуже актуальною, адже архітектори Білої Церкви саме зараз працюють над розробкою стандартів для міста. Даними стандартами визначатимуться вимоги до елементів міської інфраструктури – світлофорів, огорож, доріжок тощо, і цю роботу доцільно об’єднати із втіленням проекту “Мапа твого серця”.

“У весняний період триває інтенсивна робота над проектами з удосконалення елементів інфраструктури міста, і розроблені логотип та бренд міста нам потрібні були, як-то кажуть, ще на вчора. Тому потрібно одразу зробити все правильно та якісно. Вдячний вам за роботу. Ми зацікавлені у практичних речах, які можна втілити у життя і які б жителі міста могли бачити та звикати до них”, – наголосив Геннадій Дикий.

Керуючий справами Виконкому міської ради Сергій Постівий зупинився на юридичних аспектах використання бренду. Він наголосив, що завданням юристів є захистити пророблену кропітку роботу зі створення бренду міста, аби вона несла ту мету, ідею та зміст, які передбачені її концепцією, а також, щоб ніхто, окрім територіальної громади Білої Церкви, не мав права використовувати бренд у недобропорядних цілях. 

Дотого ж, зареєстровано проект рішення міської ради “Про затвердження логотипу міста Біла Церква”. А Статутом територіальної громади Білої Церкви передбачено, що окрім офіційної символіки, такої як герб і прапор, місто може мати обереги та логотип, які будуть зареєстровані як частина офіційної символіки міста. Правила їх використання будуть затверджені відповідним положенням, що буде винесено на сесію міської ради.

Розробники бренду наголосили, що основна ідея логотипу – це зробити місто привабливим для туристів, інвесторів, об’єднати спеціальною символікою, яка отримала назву “Мапа твого серця”.Related Post