Будівництво станції Київського метрополітену “Львівська брама” почалося у 1991 році і було заморожено в 1996 році.

 

Департаменту транспортної інфраструктури КМДА створилв робочу групу для якнайшвидшого завершення будівництва станції метро «Львівська брама». Про це йдеться у відповідному указі .

До складу робочої групи, яка займеться питанням завершення будівництва, увійшли 12 осіб. Серед них представники КМДА, Київради, столичного метрополітену, компанії-інвестора і учасники ініцатівной групи “Львівська брама”.

Станція “Львівська брама” знаходиться на зеленій гілці метро між станціями “Золоті ворота” та “Лук’янівка”. Її будівництво почалося у 1991 році і було заморожено в 1996 році. На даний момент станція готова на 80%. Головна проблема з “Львівської брамою” – відсутність ескалаторів і виходу на поверхню.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Києві планують побудувати четверту лінію метро на Троєщину.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/zavantazhennya-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/zavantazhennya-1-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільство"Львівська брама",Київський метрополітенБудівництво станції Київського метрополітену 'Львівська брама' почалося у 1991 році і було заморожено в 1996 році.   Департаменту транспортної інфраструктури КМДА створилв робочу групу для якнайшвидшого завершення будівництва станції метро «Львівська брама». Про це йдеться у відповідному указі . До складу робочої групи, яка займеться питанням завершення будівництва, увійшли 12 осіб. Серед...| Київської області та України | Kiev Time