Чт. Кві 25th, 2024

Жителі Мінського масиву на Оболоні просять про шумозахисний тунель

На сайті Київради з’явилася петиція, автори якої просять побудувати шумозахисний тунель для окружної дороги, що проходить через Мінський масив в Оболонському районі столиці.

Жителі Мінського масиву в Оболонському районі столиці стурбовані тим, що відновлене будівництво окружної дороги від площі Шевченко до проспекту Богатирського передбачає пролягання траси на відстані меншій, ніж 100 метрів від житлових будинків.

Петиція із закликом побудувати шумозахисний тунель, який мінімізував би вплив нової дороги на житловий масив, з’явилася на сайті Київради.

“Безумовно, це важливий інфраструктурний проект для міста.Але дорога буде проходити в безпосередній близькості від житлового масиву “Мінський” (менше 100 метрів до житлових будинків). З метою мінімізації впливу нової дороги на житловий масив, прохання включити в проект шумозахисний тунель, в якому пройде дорога”, – наголошують автори петиції.

На даний момент на підтримку даної петиції зібрано 277 підписів із 10000 необхідних, тож автори просять усіх небайдужих до даної проблеми підтримати їхню ініціативу. Зробити це можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київські волонтери просять просять підтримати перейменування вулиці Курської на честь генерала Генадія Воробйова.Related Post