В результаті угоди, підписаної між КМДА та China Pacific Construction Group, в Києві четверту лінію метро можуть побудувати вже за кілька років.

Мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту із будівництва четвертої лінії метро у Києві. Угода передбачає створення робочої групи із українських та китайських спеціалістів, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту. Вартість будівництва оцінюють у 2 млрд доларів США, при цьому 85% від прогнозованої вартості проекту буде забезпечено за рахунок кредиту від китайських фінансових установ. Повернути кредит, в разі його залучення, планують за 15-20 років. При цьому процентна ставка буде предметом переговорів.

“Розвиток транспортної інфраструктури є одним із головних пріоритетів для столичної влади. Один із важливих проектів – добудова Подільсько-Воскресенського мосту. І переговори про добудову мосту ми ведемо з німецькими інвесторами. А коли буде готовий міст, це дасть можливість для наступного кроку – будівництва четвертої лінії столичного метро на Троєщину”, – зазначив Кличко під час церемонії підписання. 

Проект передбачає будівництво нової лінії метрополітену протяжністю майже 18 км з 13-ма станціями. Також буде побудована пересадочна лінія протяжністю 1 км між кільцевою електричкою та новою четвертою лінією. Передбачається, що термін будівництва – 5 років.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Metro-na-Troeshhinu-1-450x300.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Metro-na-Troeshhinu-1-450x300-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільствоВіталій Кличко,КМДА,метро на ТроєщинуВ результаті угоди, підписаної між КМДА та China Pacific Construction Group, в Києві четверту лінію метро можуть побудувати вже за кілька років. Мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту із будівництва четвертої лінії метро у Києві....| Київської області та України | Kiev Time