Департамент інформаційно-комунікаційних технологій спільно з КП «Київпастранс» в тестовому режимі запустили систему відеоспостереження та GPS-трекінгу у громадському транспорті.

Як повідомив директор Департаменту Юрій Назаров, поки систему встановлено в одному тролейбусі для тестування.

Суть цього експерименту у тому, щоб підвищити безпеку пасажирів і учасників дорожнього руху.

“Встановлені багатофункціональні камери фіксують швидкість та дотримання правил дорожнього руху, підраховують кількість пасажирів, оснащені функціями детекції облич та фіксації конфліктних ситуацій та виміру температури у салоні”, – пише Юрій Назаров у Фейсбук.

Зв’язок з ядром міської системи відеоспостереження здійснюється за допомогою двох 3G модемів на відео-реєстраторі. Система сама аналізує кращій канал зв’язку та здійснює підключення до найкращого.

Київпастранс підвищить безпеку пасажирів у комунальному транспортіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Kyyivpastrans-pidvyshhyt-bezpeku-pasazhyriv-u-komunalnomu-transporti.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Kyyivpastrans-pidvyshhyt-bezpeku-pasazhyriv-u-komunalnomu-transporti-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствобезпека пасажирів,Громадський транспорт,КиївпастрансДепартамент інформаційно-комунікаційних технологій спільно з КП «Київпастранс» в тестовому режимі запустили систему відеоспостереження та GPS-трекінгу у громадському транспорті. Як повідомив директор Департаменту Юрій Назаров, поки систему встановлено в одному тролейбусі для тестування. Суть цього експерименту у тому, щоб підвищити безпеку пасажирів і учасників дорожнього руху. 'Встановлені багатофункціональні камери фіксують швидкість та дотримання...| Київської області та України | Kiev Time