7.09.2021р. Наглядова рада АТ “Українська залізниця” під керівництвом директора Укрзалізниці проводить засідання, на якому буде розглянуто одне з питань – не виконання рішень РНБО про кадрові зміни в Укрзалізниці.

Тотальна корупція керівництва та безладдя на підприємстві довели Укрзалізницю до катастрофічного стану.  У зв’язку з цим, Рада національної безпеки і оборони України прийняла конструктивне рішення надати розпорядження Наглядовій Раді на припинення трудових відносин з директорами УЗ.

За рішенням РНБО, постановою Кабінету Міністрів та рекомендаціями міністерства Інфраструктури України, АТ “Українська залізниця” виконала рішення та звільнила зазначених керівників філій та напрямків, але частково. По суті були звільнені всі особи, які приймали рішення, але рішення РНБО не виконано в повному об’ємі.

Всупереч рішенню РНБО за посаду тримається сумнозвісний директор Філії Пасажирської компанії УЗ Перцовський Олександр Семенович, який визначився своєю некомпетентністю на посаді як заступника генерального директора Укрпошти так і “ТОП-менеджера” Укрзалізниці, а громадскість обурила захмарна заробітна плата Перцовського, що складає більше 1 млн. дол на рік.

У своєму розслідуванні блогер Ярослав Бондаренко розповів, як “ТОП-менеджер “Укрзалізниці” Олександр Перцовський знищує ДП та приховує свої статки”:

А у соціальних мережах обговорюють: “Чому прибрали всіх, але самого токсичного керівника залишили! Хто кришує його? Хто його береже?”

Про діяльність Перцовського на Укрзалізниці говорять висновки Тимчасової Слідчої Комісії, підтвердженої працівниками УЗ:

– незадовільна організована робота із закупівлі необхідних МТР для роботи всієї філії. За даними за півріччя було оголошено тільки близько 40% торгів на гостро необхідну продукцію.

-провалена робота щодо забезпечення потреб населення в пасажирських перевезеннях в літній період через тотального дефіциту місць в пасажирських поїздах. Показовим були пікові дати на День Незалежності України – коли не було виїзду практично з усіх великих обласних центрів країни.

-За останні роки до поточного часу “Пасажирська Компанія” (філія УЗ якою керує Перцовський) не змогла організувати якісне перед-рейсове прибирання пасажирських вагонів (проводяться експерименти з прибирання провідниками, комплексними бригадами.

-Масовий відтік фахівців і робітників.

-Зростання збитків від пасажирських перевезень.

Чи виконає АТ “Українська залізниця” рішення РНБО? Чи переможе корупція та зв’язки у вищих кабінетах влади?, – покаже засідання Наглядової ради УЗ

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/09/Oleksandr-Pertsovskyj-VS-Rada-natsionalnoyi-bezpeky-i-oborony-Ukrayiny.-Koruptsiya-na-Ukrzaliznytsi-peremagaye-1024x586.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/09/Oleksandr-Pertsovskyj-VS-Rada-natsionalnoyi-bezpeky-i-oborony-Ukrayiny.-Koruptsiya-na-Ukrzaliznytsi-peremagaye-150x150.jpgKiev TimeВладаКриміналАТ "Українська залізниця",КМУ,Пасажирська Компанія,Перцовський Олександр Семенович,постанова КМУ,Рада національної безпеки і оборони України,РНБО,ТСК,УЗ,Укрзалізниця,Укрпошта 7.09.2021р. Наглядова рада АТ 'Українська залізниця' під керівництвом директора Укрзалізниці проводить засідання, на якому буде розглянуто одне з питань - не виконання рішень РНБО про кадрові зміни в Укрзалізниці. Тотальна корупція керівництва та безладдя на підприємстві довели Укрзалізницю до катастрофічного стану.  У зв'язку з цим, Рада національної безпеки і оборони...| Київської області та України | Kiev Time