В Україні ліквідовують районні податкові інспекції. Районні податкові інспекції втратять статус юридичних осіб і приєднаються до головних управлінь ДФС в регіонах.

Як зазначається у Міністерстві фінансів , це є першим етапом структурної реорганізації Державної фіскальної служби.

“Така реорганізація дозволяє ефективно організувати роботу персоналу районів та областей”, – наголошують у Міністерстві. Так, в областях ефективніше виконуватимуть аудит і роботу з боргом, а в районах зосередяться на обслуговуванні платників.

У Міністерстві також повідомили, що наступним кроком буде створення єдиної юрособи на рівні податкового блоку ДФС.

–  Міністерство фінансів

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Derzhavna-fiskalna-sluzhba.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Derzhavna-fiskalna-sluzhba-150x150.jpgKiev-TimeВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоДФС,податкова інспекціяВ Україні ліквідовують районні податкові інспекції. Районні податкові інспекції втратять статус юридичних осіб і приєднаються до головних управлінь ДФС в регіонах. Як зазначається у Міністерстві фінансів , це є першим етапом структурної реорганізації Державної фіскальної служби. 'Така реорганізація дозволяє ефективно організувати роботу персоналу районів та областей', - наголошують у Міністерстві. Так, в...| Київської області та України | Kiev Time