Чт. Кві 25th, 2024
1 червня 2017 року у Києві на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення про “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України”. «За» прийняття цього рішення проголосувало 87 депутатів.

1 червня 2017 року у Києві на пленарному засіданні  Київради депутати прийняли рішення про “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України”. «За» прийняття цього рішення  проголосувало 87 депутатів.

Як пишеться у повідомленні: «Відповідно до рішення, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань та брала участь в бойових діях на сході України, але не ввійшла до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та інших військових формувань і правоохоронних органів. Наразі такі бійці-добровольці не мають змоги оформити статус учасників бойових дій та отримувати державні пільги.»

Про це на своїй сторінці kmr.gov.ua  повідомила Київрада.

Також Анастасія Римар – патронажна служба ДУК – УДА. Написала на своїй сторінці наступне:

«Дуже дякуємо всім організаціям, які долучились, киянам-добровольцям, їхнім побратимам та просто небайдужим, які прийшли сьогодні підтримати.
Нам є над чим працювати. Але те, що сьогодні ВСІ РАЗОМ ми добились таки цього рішення – важливий здобуток. Далі буде більше.»

Розглядатиме присвоєння відповідного статусу окрема Комісія з питань надання статусу бійців-добровольців АТО у м. Києві. Її мають утворити протягом місяця з дня набрання чинності цього рішення.

За дорученням міського голови буде створена робоча група, яка має напрацювати зміни до відповідного рішення, аби документ не носив декларативного характеру.

 Related Post