Нд. Тра 26th, 2024
Риболовний турнір Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні

31 березня у Києві, на риболовно-спортивній базі київської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок відбудеться риболовний турнір “Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні”

Другий поспіль кубок вже традиційно проходитиме на риболовно-спортивній базі Київської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок База Изумрудная. Родзинкою кубку стане його проведення на платформі спортивного формату турніру ST ART. Izumrudka Trophy’18 /I тур/ – брендового змагання від бази «Ізумрудная».

“Риболовний турнір «Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні» – це урочистий риболовний спортивний захід присвячений вшануванню світлої пам’яті Героїв Революції Гідності, серед яких було багато поціновувачів сімейного рибальського відпочинку на природі. Захід об’єднує близьких та родичів Героїв Небесної Сотні з якими вони подорожували риболовною Україною маючи спогади з дитинства. Подія залучає до участі команди постраждалих під час Революції Гідності та Медиків Майдану” – повідомив KievTime ініціатор та організатор турніру Андрій Кульчицький:
“Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні 2018» – це командне змагання у дисципліні – «спінінг з човна». Спортивна частина заходу відбувається за правилами любительського та спортивного рибальства України.
До заходу приєднаються почесні гості: воїни АТО та волонтери, київські та Народні Депутати України, представники державних і громадських організацій, об’єднань, культурних фондів, спілок й т.і.”

“З завершенням спортивної частини заходу передбачено урочисту частину з вшануванням Героїв Небесної Сотні та нагородженням учасників і переможців кубку. Опісля, відпочинок у альтанці з фуршетом” – повідомляє організатор турніру Юлія Цепун

Юлія Цепун риболовний турнір Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні
На фото: Юлія Цепун з призами для переможців турніру “Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні 2018»

Змагання відбудеться у Оболонському районі столиці, на риболовно-спортивній базі київської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок «Смарагдова» («Ізумрудка»), вул. Прирічна, буд. 32 (затока «Верблюд»), початок змагань о 6:30, закінчення о 14:00.

Змагання проводяться за ініціативи МБФ “Небесна Сотня” та ГО Рибальська Сотня та підтримці Оболонської районної в м.Києві Державної Адміністрації

 Related Post