Виконавчий комітет Білоцерківської міськради надав дозвіл для проведення польотів теплового аеростата над м.Біла Церква. Такі польоти передбачаються у рамках проведення щорічного Фестивалю Повітряних Куль “Олександрійська Феєрія”.

Старт польотів та показові постановки теплових аеростатів відбуватимуться на майданчику, який знаходиться на території державного Дендрологічного парку “Олександрія” Національної академії наук України.

Проведення польотів теплових аеростатів над Білою Церквою відбуватимуться у період з 23 по 26 серпня 2018 року з 05:00 до 10.00 та з 18.00 до 22:00 зі стартом на майданчику Дендрологічного парку “Олександрія” та приземленням за межами житлової та промислової забудови міста Біла Церква.

Дане рішення передбачає дозвіл на польоти лише за умови дотримання необхідних запобіжних заходів, технічної справності аеростатів та інших вимог інструкцій і правил польотів у повітряному просторі України та повідомлення поліції, військових частин, які розташовані на території міста, БВАКу та інших установ з метою вживання відповідних заходів реагування відповідно до власних повноважень.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/belaya-tserkov-group-flight-3-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/belaya-tserkov-group-flight-3-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоаеростат,Біла Церква,Дендропарк "Олександрія",ФестивальВиконавчий комітет Білоцерківської міськради надав дозвіл для проведення польотів теплового аеростата над м.Біла Церква. Такі польоти передбачаються у рамках проведення щорічного Фестивалю Повітряних Куль 'Олександрійська Феєрія'. Старт польотів та показові постановки теплових аеростатів відбуватимуться на майданчику, який знаходиться на території державного Дендрологічного парку 'Олександрія' Національної академії наук України. Проведення польотів теплових аеростатів...| Київської області та України | Kiev Time