23 травня та 24 травня з 6:00 год. до 22:00 год. у зв’язку з ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Ярославів Вал від вул. Олеся Гончара до вул. Миколи Лисенка буде обмежено рух транспорту. Про це повідомляє КК “Київавтодор”.

Комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт.

“Вечірній Київ”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-perekryly-vulytsyu-YAroslaviv-Val.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-perekryly-vulytsyu-YAroslaviv-Val-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільство"Київавтодор",вулиця Ярославів Вал,ремонт доріг23 травня та 24 травня з 6:00 год. до 22:00 год. у зв’язку з ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Ярославів Вал від вул. Олеся Гончара до вул. Миколи Лисенка буде обмежено рух транспорту. Про це повідомляє КК 'Київавтодор'. Комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних...| Київської області та України | Kiev Time