6 липня, із 09:00 до 17:00 у зв’язку із ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Рибній (Солом’янський район) буде частково обмежено рух транспорту. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Комунальна корпорація просить водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із виконанням ремонтних робіт.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-Solom-yanskomu-rajoni-bude-chastkovo-obmezheno-ruh-transportu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-Solom-yanskomu-rajoni-bude-chastkovo-obmezheno-ruh-transportu-150x150.jpgKievTimeАвтоВладаКиївОбмеження руху транспорту,Солом’янський район6 липня, із 09:00 до 17:00 у зв’язку із ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Рибній (Солом’янський район) буде частково обмежено рух транспорту. Про це повідомили у КК «Київавтодор». Комунальна корпорація просить водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із виконанням ремонтних робіт. Вечірній Київ| Київської області та України | Kiev Time