Посадові особи Нової пошти та інших споріднених підприємств з метою одержання неправомірної вигоди для Нової пошти, здійснили “прикриття незаконних фінансових послуг”.

У результаті обшуків в офісах та помешканнях Нової пошти в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та Полтаві, які відбулися напередодні, повідомлення про підозру не складалися. Про це повідомила прес-секретар генпрокурори Лариса Сарган у Facebook.

Триває досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами Нової пошти та інших споріднених підприємств, які за участю чиновників Держфіскальної служби, з метою одержання неправомірної вигоди для Нової пошти, здійснили “прикриття незаконних фінансових послуг”.

За інформацією правоохоронців, це призвело до ненадходження обов’язкових податкових коштів, умисного ухилення від сплати податків і зборів.

Досудове слідство проводиться за фактами кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів) Кримінального кодексу.

За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено документи щодо фінансово-господарської діяльності ТОВ Нова пошта та готівкові грошові кошти, невраховані і неоприбутковані в касі та бухгалтерських документах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники ГПУ  провели обшуки в низці офісів компанії “Нова пошта”. https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1-77.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1-77-150x150.jpgYuliyaВладаПодіїГенеральна прокуратура,Нова пошта,обшукПосадові особи Нової пошти та інших споріднених підприємств з метою одержання неправомірної вигоди для Нової пошти, здійснили 'прикриття незаконних фінансових послуг'. У результаті обшуків в офісах та помешканнях Нової пошти в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та Полтаві, які відбулися напередодні, повідомлення про підозру не складалися. Про це повідомила прес-секретар генпрокурори...| Київської області та України | Kiev Time