У зловживанні службовим становищем підозрюються діючий міський голова та секретар міськради Бучі, а також колишні начальники Держкомзему.

Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою діючого міського голови міста Бучі Анатолія Федорука у зловживанні службовим становищем при вилученні земель лісового фонду та зміні їх цільового призначення, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Досудове розслідування за цією ж підозрою завершено і щодо  секретаря Бучанської міської ради і колишніх начальників відділу Держкомзему у м.Буча Київської області. Про це в Facebook повідомила прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган.

Слідство встановило, що протягом 2002-2015 років службовці завдали збитків державі на загальну суму 400 млн грн, незаконно передавши у власність земельні ділянки лісового фонду загальною площею понад 80 га.

За результатами досудового розслідування 09.01.2018 прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт щодо діючого міського голови та секретаря Бучанської міськради Київської області, а також колишніх начальників відділу Держкомзему у місті Буча Київської області скеровано до Ірпінського міського суду Київської області за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, тобто умисному, в особистих інтересах, а також інтересах третіх осіб використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам) для розгляд по суті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретаря Гостомельської селищної ради було затримано під час отримання нею хабара у вигляді “Volkswagen Sharan” та грошових коштів у сумі 5 тисяч гривень.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/266588.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/266588-150x150.jpgYuliyaБучаКиївська областьКриміналАнатолій Федорук,Буча,Генеральна прокуратураУ зловживанні службовим становищем підозрюються діючий міський голова та секретар міськради Бучі, а також колишні начальники Держкомзему. Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою діючого міського голови міста Бучі Анатолія Федорука у зловживанні службовим становищем при вилученні земель лісового...| Київської області та України | Kiev Time