Служба безпеки України проводить обшуки в київському та одеському офісах компанії “Яндекс Україна” за статтею “Державна зрада”.

Про це повідомила прес-секретар служби безпеки України Олена Гітлянська у Facebook, передає Depo.ua з посиланням на Marketingchallenge.

“СБУ дійсно проводить обшуки в офісах дочірньої структури російської компанії “Яндекс” у Києві та Одесі”, – написала Гітлянська.

За її даними, слідчі дії відбуваються у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі строком на 12-15 років з конфіскацією майна.

Раніше про обшук повідомила прес-служба компанії “Яндекс”. “У наших офісах в Києві та Одесі зараз знаходяться представники Служби безпеки України. Інформацією про причини сьогоднішніх дій СБУ ми поки не володіємо.До наших офісах вже виїхали адвокати. У рамках правових процедур ми готові надати органам необхідну інформацію”, – повідомили у компанії.

Нагадаємо, що 15 травня президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. Згідно з документом, в Україні заборонена або обмежена діяльність багатьох російських компаній, зокрема “Яндекса”, Mail.ru, соцмереж “ВКонтакті” та “Однокласники”, а також запроваджені персональні санкції до багатьох громадян Росії, відомих політиків та акторів, бойовиків з “ДНР” і “ЛНР”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/243969-e1496060676198.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/243969-150x150.jpgadminВладаКриміналПолітикабезпека,зрада,Київ,обшук,СБУ,Яндекс УкраїнаСлужба безпеки України проводить обшуки в київському та одеському офісах компанії 'Яндекс Україна' за статтею 'Державна зрада'. Про це повідомила прес-секретар служби безпеки України Олена Гітлянська у Facebook, передає Depo.ua з посиланням на Marketingchallenge. 'СБУ дійсно проводить обшуки в офісах дочірньої структури російської компанії 'Яндекс' у Києві та Одесі', - написала...| Київської області та України | Kiev Time