16 березня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який в Україні щорічно відзначається у третю неділю березня.

На сьогодні у Білій Церкві працює понад 5 тисяч працівників цієї галузі: тепломережі, водного господарства, житлово-експлуатаційних контор, ліфтового господарства, дорожньої та транспортної галузей, служби побуту тощо.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий. Він наголосив, професія комунальника є однією з найважливіших для життєдіяльності міста, адже саме від роботи цих людей залежить безперебійне тепло- та водопостачання, вивезення сміття, прибирання міста тощо.

“На жаль, специфіка вашої роботи така, що для більшості людей вона непомітна, але її помічають, коли вона не виконується. Саме вам ми завдячуємо за тепло в оселях, якісне водопостачання, чисті прибудинкові території, вчасно вивезене сміття, справні ліфти, оперативне прибирання доріг від снігу. Це щодення кропітка робота, яка виконується тоді, коли інші сплять. З гордістю можу сказати, що ви – найкращі в Україні. Дякую за вашу щоденну працю. Зі святом вас! Будьте здорові!” – наголосив Геннадій Дикий.

За краще підприємство року у сфері обслуговування населення перехідним кубком було нагороджене ТОВ “Білоцерківвода”. Нагороду з рук міського голови отримали директор підприємства Тетяна Бойко та голова профспілкового комітету Андрій Поліщук.

Кращих працівників галузі міський голова Геннадій Дикий відзначив також грамотами та подяками Білоцерківської міської ради.

Слова вітань та побажань на адресу присутніх сказав заступник міського голови Валерій Гнатюк. Він наголосив, що у сфері житлово-комунального господарства можуть працювати лише ті люди, які люблять людей, уміють творити красу. Валерій Гнатюк відмітив, що завдяки підтримці міської влади сфера житлово-комунального господарства завжди працюватиме ефективно, адже плодами цієї роботи щоденно користуються усі жителі міста.

Також за поданням народного депутата України Хвичі Мепаришвілі були відзначені грамотами кращі представники сфери ЖКГ міста.

Під час заходу найщиріші вітання присутнім адресувала голова міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Антоніна Мар’янська, яка від імені центрального комітету профспілки нагородила кращих представників галузі дипломами та грамотами.

Святковий настрій присутнім подарували артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського, які виступили зі своїми кращими номерами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180316_9974-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180316_9974-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьПодіїСуспільствоБіла Церква,Валерій Гнатюк,Геннадій Дикий,Департамент ЖКГ,міськрада,святкування,театр Саксаганського16 березня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який в Україні щорічно відзначається у третю неділю березня. На сьогодні у Білій Церкві працює понад 5 тисяч працівників цієї галузі: тепломережі, водного господарства, житлово-експлуатаційних контор, ліфтового господарства, дорожньої та транспортної галузей, служби...| Київської області та України | Kiev Time