24 березня у Білій Церкві відбудеться акція – “Година Землі”. Білоцерківців запрошують долучитися до заходу, вимкнути у цей день на одну годину світло, відмовившись від користування електроприладами.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, протягом останніх 10 років в останню або передостанню суботу березня по всьому світу, в тому числі і в Україні, проводиться всесвітня акція – “Година Землі”. Таким чином, людей закликають вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, аби привернути увагу до екологічних проблем Планети.

У 2018 році “Година Землі” прокотиться світом 24 березня і Біла Церква також приєднається до акції.

Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв’язок із Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й різноманітні блага, без яких неможливо уявити наше життя – чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого. І кожен з нас – частинка цієї Планети.

Тому, білоцерківців закликають підтримати акцію, вимкнувши світло на одну годину та відмовившись від користування електроприладами: з 20.30 до 21.30 у суботу 24 березня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/17104857-ukraina-na-chas-ostanetsya-bez-sveta-pr-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/17104857-ukraina-na-chas-ostanetsya-bez-sveta-pr-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЕкологіяКиївська областьПодіїСуспільствоакція "Година Землі",Біла Церква,міськрада24 березня у Білій Церкві відбудеться акція – 'Година Землі'. Білоцерківців запрошують долучитися до заходу, вимкнути у цей день на одну годину світло, відмовившись від користування електроприладами. Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, протягом останніх 10 років в останню або передостанню суботу березня по всьому світу, в тому числі і в Україні,...| Київської області та України | Kiev Time