Рішення про встановлення логотипу КМДА вже прийняте, а от його вартість поки що не оголошують.

Київська міська державна адміністрація має намір встановити 3D логотип Києва перед будівлею Київської міської ради на вулиці Хрещатик. Про це йдеться в розпорядженні КМДА №1520 від 30 листопада.

Відзначається, що конструкцію встановлять з метою популяризації туристичного потенціалу Києва та створення позитивного іміджу міста.

Вартість логотипу поки що не вказана; наразі невідомо і те, як буде виглядати нововведення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що знак “Київ – місто-герой”, який знаходився на в’їзді в столицю на Житомирській трасі днями було демонтовано згідно рішення КМДА. Його найближчим часом планують замінити на інший.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/554_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/554_650x410-150x150.jpgYuliyaВладаКиїв3D логотип,КМДАРішення про встановлення логотипу КМДА вже прийняте, а от його вартість поки що не оголошують. Київська міська державна адміністрація має намір встановити 3D логотип Києва перед будівлею Київської міської ради на вулиці Хрещатик. Про це йдеться в розпорядженні КМДА №1520 від 30 листопада. Відзначається, що конструкцію встановлять з метою популяризації туристичного...| Київської області та України | Kiev Time