Найбільш проблемною в плані дорожньої ситуації є Київська область.

Через негоду в Україні за минулу добу сталися понад 1,3 тис. дорожньо-транспортних пригод, 367 з них сталося в столиці, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

“Ситуація контролюється. Ми частково пустили рух, нарядами патрульної поліції супроводжуємо організовуємо колони вантажного транспорту, щоб забезпечити їхній безперешкодний проїзд через Київ за маршрутом руху вантажного транспорту”, – заявив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.

За даними Нацполіції, через велику кількість застряглих у заметах на дорогах вантажівок, найбільш проблемною в плані дорожньої ситуації є Київська область. Ситуація також ускладнюється через численні ДТП.  На території столиці та Київської області працює близько 60 екіпажів патрульної поліції, які забезпечують безпеку на дорогах. Крім того, вони допомагають учасникам руху, які потрапили в складну ситуацію з-за погодних умов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на трасі “Київ-Одеса” в заметах застряг автобус, який перевозив дитячу збірну з тхеквондо. https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/282459.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/282459-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоДТП,нацполіція,снігопадНайбільш проблемною в плані дорожньої ситуації є Київська область. Через негоду в Україні за минулу добу сталися понад 1,3 тис. дорожньо-транспортних пригод, 367 з них сталося в столиці, повідомляє прес-служба Національної поліції України. 'Ситуація контролюється. Ми частково пустили рух, нарядами патрульної поліції супроводжуємо організовуємо колони вантажного транспорту, щоб забезпечити їхній безперешкодний...| Київської області та України | Kiev Time