У понеділок, 26 червня, відбудеться спільна перевірка громадськості та КМДА офісів ветеранських громадських організацій в різних районах Києва.


“Долучайтесь в своїх районах!!!

Про це пише на сторінці в Facebook доброволець АТО Віталій Кузьменко. Наводимо його текст повністю.
Понеділок спільна перевірка громадськості та КМДА офісів ветеранських ГО в районах Києва.

Перевіряються організації, які орендують офіси у громади міста Києва.

Проводиться обстеження використання нерухомого майна територіальної громади м Києва.

Робоча група з обстеження стану збереження та цільового використання нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м Києва. З представниками Департаменту комунальної власності м. Києва.

Понеділок (26.06)
10:00 Дарницький, Соломянський, Дніпровський, Деснянський райони, Святошинський

11:00 Подільський район

10:00 Продовження перевірки організацій в центрі міста

Вівторок
10:00 Шевченківський район

Хто готовий долучитись пишіть в коментарях або в повідомлення.

Наступним етапом буде спільна КРУ та громадськості фінансова перевірка ветеранських ГО, які отримують фінансування з бюджету Києва)
Пише: Цензор.НЕТhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Veteranski-organizatsiyi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Veteranski-organizatsiyi-150x150.jpgКиївВійна з РосієюУкраїнське військоАТО,Ветерани,ветеранські організації,перевіркаУ понеділок, 26 червня, відбудеться спільна перевірка громадськості та КМДА офісів ветеранських громадських організацій в різних районах Києва. 'Долучайтесь в своїх районах!!! Про це пише на сторінці в Facebook доброволець АТО Віталій Кузьменко. Наводимо його текст повністю. Понеділок спільна перевірка громадськості та КМДА офісів ветеранських ГО в районах Києва. Перевіряються організації, які орендують...| Київської області та України | Kiev Time