У селищі Ракитному Київської області відбудеться відкриття монументу Героям-захисникам України. Насамперед, монумент присвячений захисникам ДАП.

Організатори акції запрошують на відкриття меморіалу:

“Шановні бійці, учасники бойових дій на Сході – у п’ятницю 13 жовтня у селищі Рокитне Київської обл. (Одеська траса) митець Юрій Виродов – автор кількох пам’ятників по всій Україні – представляє і відкриває монумент Героям-захисникам України. Пам’ятник присвячений захисникам ДАП, насамперед, оскільки – як коротко пояснив мені п. Юрія – «в аеропорту ми добряче зуби росіянам показали» та оскільки у Рокитному мешкає один з бійців, які першими заходили у ДАП весною 2014 року… і у цьому ж селі мешкав боєць-кіборг, який загинув під завалами у січні 2015 року. Відкриття заплановане на 10-00 годину 13 жовтня. Деталі: Юрій Виродов 050-5434112” – йдеться у повідомлені.

Відкриття монументу Героям-захисникам України.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/pam.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/pam-150x150.pngКиївВійна з РосієюЗброя УкраїниЗроблено в УкраїніІсторіяКультураРекламаСуспільствоАТО,відкриття,війна,герой,ДАП,Київщина,монумент,памятник,Рокитне,Юрій ВиродовУ селищі Ракитному Київської області відбудеться відкриття монументу Героям-захисникам України. Насамперед, монумент присвячений захисникам ДАП. Організатори акції запрошують на відкриття меморіалу: 'Шановні бійці, учасники бойових дій на Сході – у п’ятницю 13 жовтня у селищі Рокитне Київської обл. (Одеська траса) митець Юрій Виродов – автор кількох пам’ятників по всій Україні –...| Київської області та України | Kiev Time