Оновлення Model 3 (https://tsk.ua/katalog-avto/) під кодовою назвою Highland чекали задовго і часом з великим нетерпінням, і в п’ятницю Tesla офіційно представила його – щоправда, не у себе на батьківщині, де відвідувачі сайту бачили попередню версію. За наявними даними, нова Model 3 фактично не буде доступна для замовлення США до 2024 року. Це говорить про виробництво спочатку лише у Китаї. Tesla також випустила для цього ринку відео, де можна побачити більше нового інтер’єру.

Відео Tesla з новим салоном

Будь-хто, хто з ранку п’ятниці зайшов на китайську або німецьку версію веб-сайту Tesla, присвячену моделі 3, буде відразу зустрінутий новим фасадом — найпомітнішою зміною зовні електромобіля, який практично не змінився з моменту його запуску. Він продовжується короткими відеофрагментами інтер’єру, який, згідно з європейським оголошенням Tesla, є «цілком новим», включаючи навколишнє освітлення.
У веб-фрагментах мало видно, а фотографій усередині внизу сторінки більше немає. Модель 3 Highland, схоже, також не буде доступною у німецьких чи інших європейських магазинах Tesla. Принаймні, саме така інформація про функцію чату на сайті була в п’ятницю вдень, а дата для цього не призначена. Хоча трохи більше розібратися в інтер’єрі дозволяє відео, яке спочатку показала на китайській платформі Weibo.
Пізніше воно також було опубліковано обліком X @Tesla_Asia. “Почалися попередні продажі оновленої Tesla Model 3”, – йдеться в заголовку на Weibo, а в описі підкреслюються нові функції, такі як передні сидіння, що вентилюються, навколишнє освітлення і екран на задніх сидіннях. У самому відео можна побачити крупним планом нові фари, потім задні ліхтарі, а потім коротко всю Модель 3 навколо. Потім йде внутрішнє, перш ніж воно знову вийде назовні.

За темою: де придбати Тесла Model X?

Судячи з відео, кращий колір підсвічування салону червоний – у всякому разі, як і на сайті, іншого не видно, хоча функція передбачається багатобарвна. Світлова смуга проходить по всій ширині кабіни та на одній висоті вздовж передніх дверей не видно, чи воно доходить до задньої кімнати. Також можна коротко ознайомитися з одним з нових матеріалів, згаданих Tesla: замість штучного дерева панель приладів прикрашена текстильною тканиною.

За темою: купити Тесла Model S можна тут!

Модель 3 Highland на виставці IAA?

Якщо ви хочете побачити нову Model 3 всередині або зовні на власні очі, перш ніж робити замовлення, вам слід набратися терпіння принаймні в Європі. Однак ви вже можете замовити його у п’ятницю з доставкою у жовтні чи листопаді 2023 року. За інформацією в чаті Tesla, поки що не ясно, коли в Німеччині будуть випущені перші екземпляри Highland. Тим не менш, цілком можливо, що наступного тижня відвідувачі IAA в Мюнхені зможуть оглянути оновлену Model 3, оскільки цього року Tesla зарезервувала дві присутності на автовиставці.