Чт. Тра 23rd, 2024

Ворог почав залишати позиції на деяких напрямках сходу

Наші Сили оборони так потужно б‘ють ворога на сході, що на деяких напрямках їхні військові почали залишати позиції цілими підрозділами.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами «ставки настільки зросли, що ворог почав використовувати «загороджувальні загони» і зброєю, направленою у спини своїм, намагаються забезпечити стійкість війська».

Найгарячіше на сході зараз на Лиманському і Бахмутському напрямках. На Бахмутському напрямку – запеклі бої. Ворог міцно тримається за зайняті ним позиції.

Маляр також повідомила про ситуацію із просуванням українських військ.

“Про просування на флангах – до закріплення на позиціях повідомляти передчасно, адже ситуація може щогодини змінюватись. Сьогодні саме такий день – ситуація динамічно змінювалась. Тому на північному фланзі довкола Бахмута були бої, станом на кінець дня без суттєвих просувань. На північному фланзі подекуди сьогодні були просування”, – сказала вона і додала, що у самому місті ворог завдяки нашим бійцям опинився у пастці. Пересуватись повноцінно не може, вийти з міста не може, пояснила Маляр.

Як повідомлялось, війська РФ протягом доби завдали 48 авіаційних ударів та здійснили 54 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях ЗСУ та населених пунктах України.Related Post