Група реагування патрульної поліції Вишгородського відділу поліції на території обслуговування забезпечувала правопорядок, коли побачила біля лісового масиву, що люди потребують допомоги.

Подружжя з дітками приїхали до лісу відпочити, назбирати ягід. Однак водій не врахував щільність ґрунтового покриття й автівка загрузла у піску. Усі намагання дорослих були марними – автівка стояла просто «вкопана».

Тож поліцейські, озброївшись лопатами та тросом, одразу прийшли на допомогу та «визволили» автомобіль.

Чоловік з дружиною щиро подякували працівникам поліції за оперативність, небайдужість та людяність. Поліцейські у свою чергу напоїли їх чаєм з термосу та побажали родині більше не потрапляти у скрутні ситуації.

Якщо ви потрапили в складну ситуацію – патрульні поліцейські готові прийти на допомогу. Вони мають засоби для того, щоб допомогти в будь-якій ситуації: до прикладу – «визволити» автівку, або «підкурити» акумулятор.

Повідомляє 29 червня відділ комунікації поліції в Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/pikluvannya3-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/pikluvannya3-707x400-150x150.jpegКиївTimeКиївська областьПроисшествияСуспільствоавтівка в піску,батьки,діти,Київщина,ПоліціяГрупа реагування патрульної поліції Вишгородського відділу поліції на території обслуговування забезпечувала правопорядок, коли побачила біля лісового масиву, що люди потребують допомоги. Подружжя з дітками приїхали до лісу відпочити, назбирати ягід. Однак водій не врахував щільність ґрунтового покриття й автівка загрузла у піску. Усі намагання дорослих були марними – автівка стояла...| Київської області та України | Kiev Time