Поліцейські Київщини привітали дітлахів з Великоднем

Працівники Ювенальна превенція поліції Київської області разом з начальником Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області Майєю Бреславською традиційно відвідали Київський обласний будинок дитини для дітей-сиріт, які залишилися без батьківського піклування, а також дітлахів з вадами фізичного та розумового розвитку, які потребують постійного догляду та медичного обслуговування. Заклад розташований в м. #Боярка Києво-Святошинського району.

#Поліцейські привітали маленьких друзів із святом і подарували смачні паски та фрукти. Адже саме ці особливі – доброзичливі та відкриті дітки, потребують великої уваги. Натомість малеча показала правоохоронцям святковий великодній концерт і подарувала головне – свої посмішки та сповнені щастя очі.

Поліцейські Київщини привітали дітлахів з Великоднем. Фотоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Politsejski-Kyyivshhyny-pryvitaly-ditlahiv-z-Velykodnem.-Foto.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Politsejski-Kyyivshhyny-pryvitaly-ditlahiv-z-Velykodnem.-Foto-150x150.jpgadminБояркаКиївКиївська областьСвятошинський районСуспільствоПоліцейські Київщини привітали дітлахів з Великоднем Працівники Ювенальна превенція поліції Київської області разом з начальником Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області Майєю Бреславською традиційно відвідали Київський обласний будинок дитини для дітей-сиріт, які залишилися без батьківського піклування, а також дітлахів з вадами фізичного та розумового розвитку, які потребують постійного догляду та медичного обслуговування. Заклад...| Київської області та України | Kiev Time