Оперативні служби та групи реагування патрульної поліції Київщини встановлюють місцезнаходження озброєних нападників, які сьогодні в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району прострелили киянину руку і ногу та викрали гроші.

Встановлено, що попередньо 40-річний потерпілий знайшов оголошення про продаж автомобіля, після чого зустрівся з незнайомцями поблизу однієї зі столичних станцій метро. Щоб оглянути зацікавлений транспортний засіб чоловіки спільно попрямували у Софіївську Борщагівку. Там невідомі почали вимагати у столичного жителя гроші. Через його фізичний супротив зловмисники здійснили декілька пострілів із травматичної зброї, відібрали 200$ США та втекли.

Наразі потерпілий знаходиться у Боярській ЦРЛ, де йому надається кваліфікована медична допомога. Його здоров’ю та життю вже нічого не загрожує.

Повідомляє 10 липня відділ комунікації поліції Київської областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/images-707x400-1.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/images-707x400-1-150x150.jpegКиївTimeКиївська областьКриміналПроисшествияКиївська область,план "Перехоплення",пограбування,Поліція,поранення,розбійники,стрілянинаОперативні служби та групи реагування патрульної поліції Київщини встановлюють місцезнаходження озброєних нападників, які сьогодні в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району прострелили киянину руку і ногу та викрали гроші. Встановлено, що попередньо 40-річний потерпілий знайшов оголошення про продаж автомобіля, після чого зустрівся з незнайомцями поблизу однієї зі столичних станцій метро. Щоб...| Київської області та України | Kiev Time