Співробітники Служби безпеки України та Національної поліції у п’ятницю, 13 квітня, затримали у Київській області банду колекторів-вимагачів у складі п’яти осіб. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Зокрема, за інформацією правоохоронців, які брали участь в операції, бандити вимагали гроші у людей, які не мали ніяких боргових зобов’язань перед фінансовими установами. Суми, які вимагали колектори, становили від 2 тис. гривень до 120 тис.

Зловмисники залякували потерпілих пошкодженням чи знищенням майна, а також погрожували застосувати насильство і навіть убити людину, якщо їм не заплатять.

Під час проведення обшуків правоохоронці вилучили у злочинців мобільні телефони, чорнові записи з “боржниками”, банківські картки, холодну та вогнепальну зброю. Членам банди повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.4 ст.189 (вимагання) КК України.

На даний момент вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Також їм може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років з конфіскацією майна.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/lJo4cqQzgzZpNbZ-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/lJo4cqQzgzZpNbZ-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналбанда,Київщина,Колектори-вимагачі,ПоліціяСпівробітники Служби безпеки України та Національної поліції у п'ятницю, 13 квітня, затримали у Київській області банду колекторів-вимагачів у складі п'яти осіб.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. Зокрема, за інформацією правоохоронців, які брали участь в операції, бандити вимагали гроші у людей, які не мали ніяких боргових зобов'язань перед фінансовими установами....| Київської області та України | Kiev Time