Затримані з вибухівкою та детонаторами громадяни дали перші показання. Згідно їх слів, вони перевозили смертоносний вантаж за дорученням випадкового знайомого і не знали, що саме везуть.

Особи, яких напередодні, 12 листопада, було затримано в Києві із 6-ма кілограмами тротилу та 15 детонаторами, дали перші показання слідству. Чоловіки наполягають на тому, що перевезти вибухівку з Мукачево до Києва їм запропонував випадковий знайомий, а самі вони навіть не здогадувалися про те, що саме вони перевозять.

“Вони (затримані) кажуть, що не знали, що там. Повідомили, що їх попросили перевезти цю сумку, сказавши, що в цій сумці запчастини для автомобіля, і попросили не відкривати, тому що там дуже дорогі запчастини”, — розповів поліцейський полку поліції особливого призначения № 1 Андрій Пирогов.

За словами затриманих, перевезти вибухівку їх нібито попросив чоловік, з яким вони познайомилися на дискотеці в Мукачево Закарпатської області. Передбачалося, що в Києві вантаж заберуть якісь люди.

Нагадаємо, поліцію Києва перевели у підвищену готовність через затримання автомобіля з вибухівкою на Осокорках.

 

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/70_tn.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/70_tn-150x150.jpgYuliyaКриміналдетонатори,затримані,тротилЗатримані з вибухівкою та детонаторами громадяни дали перші показання. Згідно їх слів, вони перевозили смертоносний вантаж за дорученням випадкового знайомого і не знали, що саме везуть. Особи, яких напередодні, 12 листопада, було затримано в Києві із 6-ма кілограмами тротилу та 15 детонаторами, дали перші показання слідству. Чоловіки наполягають на тому,...| Київської області та України | Kiev Time