П’яний водій, після того як його спроби утекти від поліції виявились марними, намагався видати себе за активіста “Облонської варти” та “Оболонського PitBull” – організацій, які допомагають поліції боротися з нетверезими водіями на дорогах.

Увечері 12 листопада екіпаж патрульної поліції, який ніс службу на “Гостомельському КП”, звернув увагу на автомобіль Mercedes, водій якого не ввімкнув вказівник повороту. На вимогу зупинитися водій відреагував непередбачувано – він спробував утекти від патрульних, повідомили активісти спільноти “Київ Оперативний”.

Наздогнати порушника вдалося аж у Пущі-Водиці. Поліцейським чоловік одразу заявив – “ребята, свои, я с Облонского ПитБуля”, після чого ще кілька разів змінив приналежність до різних громадських організацій, роблячи заяви на кшталт “я зі смотри” та “Облонської варти”.

Тим не менш, співробітники поліції перевірили затриманого на алкоголь – драгер, зрештою, показав 0,75 проміле.

В той же час, в організації “PitBullKiev” повідомили, що така особа ніколи не була у рядах активістів – видаючи себе за члена організації чоловік просто намагався уникнути відповідальності.

Нагадаємо, раніше автомобіль Daewoo врізався в групу людей, які допомагали відбуксувати іншу автівку до найближчої заправки. В результаті, одразу четверо осіб опинилися в лікарні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-4-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналPitBullKiev,п'яний за кермом,патрульна поліція КиєваП’яний водій, після того як його спроби утекти від поліції виявились марними, намагався видати себе за активіста 'Облонської варти' та 'Оболонського PitBull' - організацій, які допомагають поліції боротися з нетверезими водіями на дорогах. Увечері 12 листопада екіпаж патрульної поліції, який ніс службу на 'Гостомельському КП', звернув увагу на автомобіль Mercedes, водій якого не...| Київської області та України | Kiev Time