Ексфорвард «Динамо» і збірної України, колишній головний тренер національної команди Андрій Шевченко офіційно став кандидатом у президенти Української асоціації футболу (УАФ).

Про це повідомляє сайт Київського об’єднання асоціацій футболу.

«Виконавчий комітет Київського об’єднання асоціацій футболу (КОАФ) проголосував за свого земляка видатного вітчизняного футболіста-рекордсмена Андрія Шевченка, уродженця села Двірківщина Яготинського району.

Одночасно члени виконкому КОАФ обрали делегатів на конгрес Української асоціації футболу, який має відбутися 25 січня наступного року. Київщину футбольну представлятимуть Андрій Засуха, Євгеній Євсеєв та Андрій Шевченко», – зазначається у повідомленні.

УАФ

Українська Асоціація Футболу (УАФ) – це національна спортивна організація, яка відповідає за розвиток та управління футболом в Україні. Організація здійснює контроль і координацію футбольних змагань та діяльності в країні. Ось деякі ключові аспекти Української Асоціації Футболу:

  1. Управління футболом: УАФ відповідає за розробку та впровадження стратегій для розвитку футболу в Україні. Це включає організацію національних та регіональних турнірів, роботу з клубами, підтримку розвитку молодіжних та аматорських програм.
  2. Представництво на міжнародному рівні: УАФ є членом Федерації футболу УЄФА (УЄФА) та ФІФА (Міжнародна федерація футболу). Це дозволяє українським футбольним командам та гравцям брати участь у міжнародних змаганнях та турнірах.
  3. Організація турнірів: УАФ відповідає за організацію різних футбольних турнірів в Україні, включаючи національні чемпіонати, кубки та інші змагання на різних рівнях.
  4. Розвиток молодіжного футболу: УАФ активно сприяє розвитку молодіжного футболу, включаючи організацію молодіжних ліг та програми для молодих гравців.
  5. Ліцензування та реєстрація: УАФ встановлює вимоги для клубів, гравців та тренерів, що ліцензуються для участі в різних футбольних змаганнях.

Українська Асоціація Футболу грає ключову роль у визначенні напрямків розвитку футболу в Україні та забезпеченні високого стандарту футбольної діяльності в країні.