Чт. Лип 18th, 2024

ГО “Алгоритм дій”: як підприємці Луцька об’єднали зусилля для покращення міста

Алгоритм дій Громадська організація м ЛуцькАлгоритм дій Громадська організація м Луцьк

Громадські організації є основою громадянського суспільства. Саме вони мають можливість вирішувати проблеми громади, втілювати актуальні ідеї та впливати на процеси прийняття рішень у своїх громадах.

НГО “Алгоритм дій”: змінимо Луцьк на краще!

У минулому році підприємці Луцька заснували ГО (Громадську організацію) під назвою “Алгоритм дій” https://algorytm.ngo/.  Ця ГО – це об’єднання декількох направлень, а саме:

 • бізнес;
 • креативна спільнота Луцька;
 • технологічна спільнота міста Луцьк.

Активістами були зроблені спільні кроки для того, щоб покращити своє рідне місто. В свою чергу, ці зусилля дали змогу забезпечувати інноваційний розвиток цілого регіону.

Алгоритм дій Громадська організація місто Луцьк Україна
Центр Дія.Бізнес у м. Луцьк

Мета та діяльність НГО “Алгоритм дій”

На своєму сайті https://algorytm.ngo/ активісти ГО наголосили на наступних напрямках своєї діяльності:

 • забезпечення платформ для співпраці: бізнес-спільнота-громадськість;
 • залучення місцевих підприємців та активістів до розвитку регіону;
 • створення сприятливого середовища та можливості для талановитих людей (щоб утримати їх у регіоні);
 • віра у силу спільноти, надія на підприємців і місцевих активістів у вирішенні проблем, які стосуються регіону;
 • дана НГО відкрита до співпраці з урядовими організаціями, але зазначає, що є (і завжди буде) позапартійною установою без політичних амбіцій чи прихильностей;
 • проєкти “Алгоритм дій” – це проєкти, які спрямовані на розвиток підприємницької спільноти, покращення бізнес-екосистеми Луцька та створення інфраструктури, яка сприятиме змінам з позначкою “+” у регіоні.
Алгоритм дій Громадська організація місто Луцьк
Найбільший арт-проєкт року МОТ м. Луцьк

Проєкти НГО “Алгоритм дій”

 • RE: Ukraine Housing Lutsk — він є проєктом тимчасового житла для ВПО (внутрішньо переміщених українців). Мета проєкту: зробити місто безпечним та комфортним для переселенців з України. Головна ціль – будування українцями свого життя в гідних умовах.
 • Дія.Бізнес — національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, який ініціювало Мінцифрової трансформації України три роки тому, а саме, у 2020 році. Центр Дія.Бізнес у Луцьку надає безоплатні консультації для розвитку мікро- та малого бізнесу. Цей центр тепер – чудовий простір для спільноти підприємців та простор для залучення інвестицій. Центр став спеціальною pop-up-локацією для тестування продукту перед виходом на ринок.
 • Urban Vision Lutsk — проєкт комплексного урбаністичного дослідження міста та розробки майстер-плану центральної частини міста Луцьк. Метою проєкту є підвищення якості життя в місті Луцьк та збільшення його привабливості для місцевих. Також мета проєкту – це забезпечення економічної активності та відкритості.
 • “Модуль тимчасовості” — це є тимчасовим культурним простором від don’t Take Fake, який у місті реалізується за підтримки та фінансування НГО “Алгоритм дій”. МОТ представляє собою проєкт арт-простору, який намагається зафіксувати плинність життя та часу у мистецтві, а також показати невизначеність і, водночас, підтримати бажання продовжувати, тобто, жити, творити, боротися. Мета проєкту: за допомогою мистецтва та культури привернути ще більше уваги світу до України та культурних проєктів, які реалізуються в країні, не дивлячись на війну. Також проєкт націлений на збір коштів на відновлення культурних установ, які постраждали внаслідок агресії рф.
 • Публічний міський сквер – це проєкт, що реалізовується ГО спільно з misto.reboot та за сприяння міської ради міста Луцьк. Сквер матиме наступний вигляд: амфітеатр з продуманим та інтегрованим освітленням, гарним краєвидом на Луцьк, а також із місцями, де можна відпочити. Мета проєкту: зробити точку притягання для молоді.
Алгоритм дій Громадська організація м Луцьк
“Модуль тимчасовості” м Луцьк

Вадим Махомед, засновник СЕО IT-компанії “ideil” та керівник “Алгоритм дій”, зазначає, що йому подобається його рідне місто (Луцьк) та його влаштовує ритм життя тут. Він підкреслює, що майбутнє міста – у “наших руках”, тому він і є частиною команди “Алгоритм дій”.

Підтримати команду та важливі проєкти може кожен охочий. Долучайтесь!Related Post