Нововведення має позитивно вплинути на вартість авіаквитків для українців, і перельоти мають стати доступнішими.

Угоду між ірландською лоукост-авіакомпанією Ryanair і аеропортом “Бориспіль” буде підписано до кінця тижня. Про це на засіданні уряду в середу, 21 березня, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Будемо очікувати, що до кінця тижня угоду між Ryanair і аеропортом “Бориспіль” буде підписано”, – заявив прем’єр.

За словами Гройсмана, після переговорів аеропорт “Борисполь” введе нову систем розцінок.

“Як мене проінформували в Офісі інвестицій міністр інфраструктури, аеропорт “Бориспіль” ефективно завершив перемовини з авіаперевізником Ryanair. Відповідно до цих перемовин, аеропорт “Бориспіль” вводить абсолютно нову систему розцінок, і це означає, що всі авіакомпанії, які працюють сьогодні з аеропортом, зменшать оплату”, – сказав Гройсман.

Він зазначив, що таке нововведення має позитивно вплинути на вартість авіаквитків для українців, і перельоти мають стати доступнішими.

В свою чергу, начальник юридичного департаменту з питань регулювання і законодавства Ryanair Юліуш Коморек підтвердив слова прем’єра, додавши, що на даний момент узгоджуються деталі угоди.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві презентували національний лоукост SkyUp.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/photo_2018-03-21_11-06-23.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/photo_2018-03-21_11-06-23-150x150.jpgYuliyaЕкономікаСуспільствоRyanair,Аеропорт Бориспіль,Володимир Гройсман,лоукостерНововведення має позитивно вплинути на вартість авіаквитків для українців, і перельоти мають стати доступнішими. Угоду між ірландською лоукост-авіакомпанією Ryanair і аеропортом 'Бориспіль' буде підписано до кінця тижня. Про це на засіданні уряду в середу, 21 березня, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 'Будемо очікувати, що до кінця тижня угоду між Ryanair і...| Київської області та України | Kiev Time