20 березня у Білій Церкві представники міської влади зустрілися із керівництвом Київської компанії ТОВ “Скайвелл Україна”, яка є дистриб’ютором електроавтобусів. Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради.

Варіанти залучення різних видів транспорту на пасажирські маршрути загального користування розглядаються у рамках програми “Еко Сіті”, яку розробляло КП “Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви”. Зокрема, вчора представники компанії ТОВ “Скайвелл Україна” презентували 2 види електроавтобусів, орієнтовною вартістю одного від 3 млн.грн., пасажиромісткістю до 37 людей, а іншого – від 6,5 млн.грн., пасажиромісткістю 61 людина. Такі автобуси споживають електроенергію – 2,48 грн/км та 2,57 грн/км відповідно.

Міський голова Геннадій Дикий та його заступник Олександр Поляруш особисто розглянули можливості одного із електроавтобусів і здійснили ознайомчу поїздку на ньому. Довжина автобусу 12 метрів, тому представники влади ознайомились з тим, як цей транспорт може бути пристосований до Білої Церкви. Крім цього, електробус оглянули спеціалісти Тролейбусного управління.

Перевагою такого транспорту є те, що для його використання не потрібно будувати контактну мережу, підстанції. Зарядка його відбувається вночі і буде розраховуватись за нічним тарифом, що дозволить економити кошти.

Сьогодні міська влада розглядає можливість співпраці із Київською обласною радою, а також із народними депутатами України по даній програмі “ЕкоСіті”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/imgbig-1_5ab2133e879d7-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/imgbig-1_5ab2133e879d7-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,електроавтобуси,міськрада,Програма "Еко Сіті",ТОВ "Скайвелл Україна"20 березня у Білій Церкві представники міської влади зустрілися із керівництвом Київської компанії ТОВ 'Скайвелл Україна', яка є дистриб’ютором електроавтобусів. Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради. Варіанти залучення різних видів транспорту на пасажирські маршрути загального користування розглядаються у рамках програми 'Еко Сіті', яку розробляло КП 'Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви'....| Київської області та України | Kiev Time