Після розірвання договору з “Київенерго” комунальне підприємство “Київтеплоенерго” в квітні 2018 року має прийняти на баланс теплові мережі Києва.

Київрада збільшила статутний капітал КП “Київтеплоенерго” до 1,2 млрд гривень для виконання функцій “Київенерго”. Про це йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

Повідомляється, що депутати Київради збільшили розмір статутного капіталу “Київтеплоенерго” до 1,2 млрд гривень за рахунок грошового внеску власника для того, щоб підприємство прийняло на баланс теплові мережі Києва після 27 квітня 2018 року – після розірвання договору з “Київенерго”.

“Київтеплоенерго” необхідно провести розрахунок за енергоносії, збільшити штат працівників, провести протиаварійне обслуговування, закупити нову спеціалізовану техніку та створити геоінформаційну систему інженерних мереж. Зазначимо, згідно з рішенням, “Київтеплоенерго” також є одним з учасників процесу повернення під контроль Києва об’єктів теплоенергетичного комплексу.

Варто зауважити, що рішення про припинення договору з “Київенерго”, укладеного 17 років тому, Київрада прийняла ще в червні 2017 року . Відтепер “Київтеплоенерго” надаватиме послуги споживачам замість “Київенерго”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними ПАТ “Київенерго” жителі столиці заборгували за тепло 4,7 мільярди гривень.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/18310.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/18310-150x150.jpgYuliyaЕкономікаКиївСуспільствоКиїврада,КП "Київтеплоенерго",ПАТ "Київенерго"Після розірвання договору з 'Київенерго' комунальне підприємство 'Київтеплоенерго' в квітні 2018 року має прийняти на баланс теплові мережі Києва. Київрада збільшила статутний капітал КП 'Київтеплоенерго' до 1,2 млрд гривень для виконання функцій 'Київенерго'. Про це йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації. Повідомляється, що депутати Київради збільшили розмір статутного капіталу 'Київтеплоенерго'...| Київської області та України | Kiev Time