Найбільше за спожиту електроенергію заборгували комунальні підприємства та населення столиці.

Компанія Київенерго заявила про заборгованість споживачів електроенерії на 984,2 млн грн.

“Борг столичних споживачів за використану електренергію перед Київенерго на 1 листопада 2017 року становить 984,2 млн грн”, – повідомили у прес-службі компанії.

При цьому повідомляється, що найбільше заборгувала компанія Київводоканал, чий борг становить 181,3 млн грн. Борги підприємств житлово-комунального господарства в сукупності становлять  379,9 млн грн., населення ж, зокрема – жителі Дарницького, Святошинського та Деснянського районів – за спожиту електроенергію винні “Київенерго” 388,9 млн грн.

Заборгованість державного бюджету по компенсації пільг та субсидій за електропостачання перед Київенерго становить 182 млн гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанію “Київенерго” змусили перерахувати завищені минулорічні платіжки за теплопостачання.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/kiyvenergo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/kiyvenergo-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільство"Київенерго",борги за електроенергіюНайбільше за спожиту електроенергію заборгували комунальні підприємства та населення столиці. Компанія Київенерго заявила про заборгованість споживачів електроенерії на 984,2 млн грн. 'Борг столичних споживачів за використану електренергію перед Київенерго на 1 листопада 2017 року становить 984,2 млн грн', - повідомили у прес-службі компанії. При цьому повідомляється, що найбільше заборгувала компанія Київводоканал, чий...| Київської області та України | Kiev Time