Комісія Київради з питань ЖКГ та ПЕК звернулась до Верховної Ради України з проханням прискорити розгляд та прийняття проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання).

«За умови прийняття законопроекту комунальне підприємство «Київтеплоенерго» зможе забезпечити стабільне тепло- та водопостачання після завершення угоди з ПАТ «Київенерго». Документ надає підприємству правові підстави здійснювати господарську діяльність, використовуючи ліцензії ПАТ «Київенерго». Адже процедура отримання в НКРЕКП ліцензій може зайняти кілька місяців і вимагає від підприємства даних та показників, які можна отримати лише після фактичного початку роботи», – йдеться у повідомленні прес-служби КМДА..

Комісія наполягає на прискоренні прийняття цього законопроекту, оскільки від цього залежить питання стабільного життєзабезпечення столиці.

Раніше повідомлялося, що «Київтеплоенерго» не вистачить грошей, щоб почати опалювальний сезон 2018-2019.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1___2721_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1___2721_650x410-150x150.jpgKiev-TimeКиївКиїв,Київрада,опаленняВід прийняття рішення залежить життєзабезпечення столиці. Депутатами було направлено звернення до Верховної Ради Комісія Київради з питань ЖКГ та ПЕК звернулась до Верховної Ради України з проханням прискорити розгляд та прийняття проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо зміни права власності та особливості правонаступництва у сфері енергопостачання). «За умови...| Київської області та України | Kiev Time