ПАТ “Укрзалізниця” затвердила програму житлового будівництва на 2018 рік, що передбачає виділення близько 200 мільйонів гривень на поліпшення житлових умов залізничників.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. глави компанії Євген Кравцов.

“До кінця року повинні завершити будівництво 16-поверхового житлового будинку на 110 квартир у Харкові і здати другу чергу 100-квартирного житлового комплексу в Синельниковому на 56 квартир”, – повідомив Кравцов, нагадавши, що першу чергу в 44 квартири у Дніпропетровській області Укрзалізниця здала ще в кінці 2017-го.

Що стосується реконструкції житла, то найбільше об’єктів буде відновлено для Львівської та Південно-Західної залізниць.

“Там уже завершена реконструкція восьмиквартирного житлового будинку в селі Хриплин на Івано-Франківщині. У Здолбунові триває реконструкція комплексу з трьох будівель під гуртожиток сімейного типу. Завершуються роботи з реконструкції казарми в Івано-Франківську”, – розповів Кравцов про роботи на об’єктах Львівської залізниці.

У Хриплині в експлуатацію здано 11-квартирний будинок, в Івано-Франківську реконструюють три квартири. Крім того, готується проект реконструкції під житло частини нежитлового приміщення у Рівному і нежитлового приміщення у житловому будинку в Ужгороді, розробляється проектно-кошторисна документація для реконструкції адмінбудівлі будинку ветеранів у Чопі.

На Південно-Західній залізниці здадуть 4 об’єкти у Вінницькій, Чернігівській областях та у Києві. Так, у Козятині добудують чотирьохквартирний будинок, у Ніжині переобладнують під житлове приміщення їдальні, а в Дарницькому районі столиці – колишнє відділення міліції.

Також в Одеській області УЗ планує у 2018 році побудувати 18-квартирний будинок в селі Усатове, в Донецькій області – відремонтувати 32-кімнатний гуртожиток у Слов’янську.

В цілому у цьому році роботи будуть проведені на 14 об’єктах.

За словами керівника компанії, майже все заплановане “Укрзалізниця” здійснить своїми силами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/114-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/114-707x400-150x150.jpegКиївTimeЕкономікабудівництво,житло для співробітників,програма,УкрзалізницяПАТ 'Укрзалізниця' затвердила програму житлового будівництва на 2018 рік, що передбачає виділення близько 200 мільйонів гривень на поліпшення житлових умов залізничників. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. глави компанії Євген Кравцов. 'До кінця року повинні завершити будівництво 16-поверхового житлового будинку на...| Київської області та України | Kiev Time