Як повідомив мер Віталій Кличко, у Києві починається капітальний ремонт 10 парків в різних районах столиці.

“Зараз ми приступаємо до робіт по благоустрою і одне з ключових завдань – зробити Київ зеленим містом. Ми будемо виїжджати в цьому місяці у всі 10 парків, де проводиться капітальний ремонт, і наприкінці весни будемо презентувати наші парки нового стандарту, такі, як парк “Наталка”, – сказав Кличко.

Він наголосив, що усі парки столиці мають відповідати європейським стандартам.

Зокрема, як зазначив заступник генерального директора КО “Київзеленбуд” з питань капітальних вкладень Володимир Ляхович, у програму цього року закладено капітальний ремонт 136 об’єктів – це парки і сквери, а також на будівництво 25 об’єктів: “Тобто загально це більше 160 об’єктів, які заплановано виконати в цьому році”.

За його словами, зокрема, в парку “Наталка” цього року будуть виконані роботи з озеленення, ландшафтні роботи, також тут з’являться спортивні майданчики та оглядова альтанка.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/klichko5_10.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/klichko5_10-150x150.jpgKiev-TimeЕкологіяКиївСуспільствомер,ПаркиЯк повідомив мер Віталій Кличко, у Києві починається капітальний ремонт 10 парків в різних районах столиці. 'Зараз ми приступаємо до робіт по благоустрою і одне з ключових завдань - зробити Київ зеленим містом. Ми будемо виїжджати в цьому місяці у всі 10 парків, де проводиться капітальний ремонт, і наприкінці весни...| Київської області та України | Kiev Time