Зловмисники протягом трьох місяців грабували помешкання жителів району.

Двом серійним крадіям причетним до низки крадіжок в Бородянському районі оголосили підозри. Про це повідомили на Facebook-сторінці Бородянського відділення поліції.

Одним зі злодіїв виявився 25-річний житель села Загальці, який обкрадав гаражі та будинки односельців та жителів села Дружня. Інший – 30-річний киянин, він орудував у селищі Бабинці.

Як з’ясувалося, обоє чоловіків раніше вже мали проблеми з законом та притягувалися до відповідальності за вчинення злочинів майнового характеру. Тож фігурантам даних подій оголошені підозри, одному з них загрожує до п’яти років позбавлення волі, іншому – до шести років.KievБабинціКриміналсмт Бабинці Бородянського району Київської областіЗловмисники протягом трьох місяців грабували помешкання жителів району. Двом серійним крадіям причетним до низки крадіжок в Бородянському районі оголосили підозри. Про це повідомили на Facebook-сторінці Бородянського відділення поліції. Одним зі злодіїв виявився 25-річний житель села Загальці, який обкрадав гаражі та будинки односельців та жителів села Дружня. Інший – 30-річний киянин,...| Київської області та України | Kiev Time