Сб. Кві 27th, 2024

Отруєння колишніх: любительку помсти з Київської області судитимуть

ПоліціяПоліція

Двадцять шостого вересня, у вівторок, поліція Київськой області повідомила, що досудове розслідування щодо отруєння чоловіків завершено.

Відомо, що жінка надсилала смертельні посилки своїм коханцям.

Унаслідок зловмисних дій жінки один чоловік помер у муках, ще п’ять ледь не загинули.

Поліція Київської області дізналися повну інформацію про жінку, яка, скоріш за все, труїла людей.

Як стало відомо, вона двадцять років тому мешкала в Іванківському районі та була у стосунках із померлим чоловіком. Їхнє сімейне життя не склалося, а також не вдалося скласти родину і з іншим чоловіком, якого вона потім теж отруїла.

Під час санкціонованого обшуку при проведенні 35-річної зловмисниці було виявлено та вилучено ще 2 пляшки алкоголю, телефони, стартові пакети, пляшки з невідомими рідинами, речі, в яких вона здійснила покупку «подарунків» та докази.

Тоді поліцією жінка була затримана, її помістили до ізолятора тимчасового тримання та повідомили їй про підозру.

Наразі за даними фактами слідчі слідчого управління поліції Київщини, за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури, скерували позовний акт до суду [ч. 2 ст. 15, п. 5 ч. 2 ст.115, п.п. 5, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 122 ККУ].

За отруєння людей жінці загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення або довічне позбавлення волі.

Зазначимо

Довічне позбавлення волі – це форма покарання, яка передбачає позбавлення особи волі на залишок її життя, без можливості виходу на волю після відбуття покарання або отримання права на передачу до колонії відправлення. Ця міра покарання застосовується в деяких країнах, але її застосування виникає велике обурення і дискусії через свою крайність.

Слід відзначити, що довічне позбавлення волі суперечить принципам прав людини та міжнародним стандартам, оскільки воно порушує право на гідне та людяне поводження та може бути розглянуте як форма жорстокого, нелюдського або принижуючого поводження.

Багато країн вже відмовилися від застосування довічного позбавлення волі або обмежили його застосування лише у виняткових випадках, замінивши це покарання іншими формами, такими як пожиттєва ув’язненість з можливістю умовного звільнення після певного строку або реабілітаційними програмами для засуджених.

Правила та закони щодо покарань і позбавлення волі різняться в різних країнах, і вони підлягають змінам з часом. Будь-яке рішення про застосування довічного позбавлення волі повинно враховувати права та гідність особи і бути відповідним законодавству та міжнародним нормам прав людини.



Related Post