Волонтери Білоцерківської міської організації Червоного Хреста організували та провели у Білій Церкві соціально-профілактичну акцію “Обміняй цигарку на цукерку”. 

Про це повідомляється на сторінці Білоцерківської міської організації Червоного Хреста у Facebook.

Захід було проведено з метою популяризації здорового способу життя, а також привернення уваги до тютюнопаління.

Під час акції білоцерківці мали можливість обміняти свою цигарку на цукерку, тим самим усвідомивши свій вибір.

Волонтери закликали курців на обмін та проінформували про наслідки куріння. Адже захворіти на туберкульоз курцеві набагато легше. Отруйні компоненти диму сигарет (будь-яких, у тому числі електронних), кальяну викликають напружену роботу всіх систем, що беруть участь в їх знешкодженні. Лікарі відзначають, що курці частіше хворіють будь-якими інфекційними захворюваннями.

ПІд час Акції “Обміняй цигарку на цукерку” було обміняно 74 цигарки, які були знищенні волонтерами Червоного Хреста.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/0ebca3-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/0ebca3-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоакція,Біла Церква,волонтери,Куріння,Червоний ХрестВолонтери Білоцерківської міської організації Червоного Хреста організували та провели у Білій Церкві соціально-профілактичну акцію 'Обміняй цигарку на цукерку'.  Про це повідомляється на сторінці Білоцерківської міської організації Червоного Хреста у Facebook. Захід було проведено з метою популяризації здорового способу життя, а також привернення уваги до тютюнопаління. Під час акції білоцерківці мали можливість...| Київської області та України | Kiev Time