26 квітня, о 22:21 до оперативно-диспетчерської служби м. Ірпінь надійшло повідомлення про загорання в м. Буча на вул. Шевченка в будівлі готельно-ресторанного комплексу “Рим”

Про це повідомляє інформаційний портал Моя Київщина” з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Київській області.

До місця виклику було направлено чергові караули 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча та 36-ДПРЧ м. Ірпінь. На місці події рятувальниками встановлено, що загорання виникло в прибудові до будівлі готельно-ресторанного комплексу кафе “Рим”, розміром 8 кв. м.

Пожежу локалізовано о 22:44 та повністю ліквідовано о 23:20. Під час гасіння пожежі залучались 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

Причина загорання наразі встановлюється.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/0.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/0-150x150.jpgKiev-TimeБучаБуча,готельно-ресторанний комплекс,пожежа26 квітня, о 22:21 до оперативно-диспетчерської служби м. Ірпінь надійшло повідомлення про загорання в м. Буча на вул. Шевченка в будівлі готельно-ресторанного комплексу 'Рим' Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Київській області. До місця виклику було направлено чергові караули 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча та 36-ДПРЧ м....| Київської області та України | Kiev Time