Культурне дозвілля: як провести вихідні у Білій Церкві

Добірка найцікавіших подій, що відбудуться на цих вихідних у Білій Церкві.

17 березня в Арт-клубі “Культ” відбудеться концерт гурту “Holidaze”. До складу гурту увійшли талановиті й досвідчені музиканти із Білої Церкви. Тому, запасайтесь гарним настроєм і приходьте 17-го березня послухати якісну музику!

На цих вихідних запрошуємо Вас поринути у світ театрального мистецтва. У суботу 17 березня у театрі ім.Саксаганського відбудуться вистави: “Щоденники Адама і Єви”“Кохання у стилі бароко”, а в неділю 18 березня – “Іван Васильович змінює професію”.

Для малечі у неділю покажуть виставу – “Король Лев”.

17 березня у кав’ярні “Tea Time” відбудеться майстер-клас з миловаріння “Готуємось до Пасхи разом” для діток віком від 5+. Кожен зробить два пасхальних милка з чудовим ароматом та формою. Це буде прекрасним подарунком для близьких до Великодня. Запис за телефонами: (096) 610-96-55,‎ (093) 253-93-10.

Також на цих вихідних у кінотеатрі ім.Довженка покажуть новий бойовик про Лару Крофт та український документальний фільм про оперного співака.

Розкрадачка гробниць: Лара Крофт

З моменту виходу останнього фільму про Лару Крофт пройшло 11 років. Тобто, згідно з логікою голлівудських студій, питання з перезапуском серії виникло досить давно. Лара Крофт йде по слідах свого батька, який відправився на один загадковий острів і пропав. Його дочці доведеться зіткнутися з ворогами як цивілізованими, так і дикими.

Цього разу Лару Крофт грає Алісія Вікандер. Зняв кінокартину норвежець Роар Утхауг, відомий за фільмом-катастрофою – “Хвиля”.

Міф

Фільм розповідає історію життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям і унікальним голосом.

Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно і концерт. Використано безліч архівних відео, які показують героя у повсякденному житті та на сцені. Також переплітаються дві сюжетні лінії, які схожі настільки, що забуваєш, де вигадка, а де реальність.

Детальніше ознайомитись з афішею Білої Церкви можна за посиланням: афіша.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/maxresdefault-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/maxresdefault-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільствоАрт-клуб"Культ",афіша,Біла Церква,Кав'ярня "Tea Time",Кінотеатр ім.Довженка,культурне дозвілля,театр СаксаганськогоДобірка найцікавіших подій, що відбудуться на цих вихідних у Білій Церкві. 17 березня в Арт-клубі 'Культ' відбудеться концерт гурту 'Holidaze'. До складу гурту увійшли талановиті й досвідчені музиканти із Білої Церкви. Тому, запасайтесь гарним настроєм і приходьте 17-го березня послухати якісну музику! На цих вихідних запрошуємо Вас поринути у світ театрального мистецтва. У суботу...| Київської області та України | Kiev Time
Немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *