Трагедія сталася вночі у селі Леонівка Кагарлицького району. 32-річний молодик через вікно проник до будинку 83-річної односельчанки, застосував до неї фізичне та статеве насилля, викрав 2 мобільні телефони, згріб постіль і підпалив, після чого пішов додому спати.

У результаті злочинних діянь психічнохворого загинула бабуся та частково згорів її будинок.

Працівники Кагарлицького відділення поліції провели комплекс оперативно-розшукових заходів, встановили та затримали підозрюваного за місцем його проживання. Він зізнався у скоєному.

Наразі Кагарлицький районний суд Київської області виніс ухвалу про направлення молодика на примусове психіатричне лікування.

Триває комплекс слідчих дій. Призначено ряд експертиз. Попередньо відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

Повідомляє 11 липня відділ комунікації поліції Київської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/egaega-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/egaega-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьКриміналзґвалтування,Київщина,пенсіонерка,підпал будинку,побиття,Поліція,психічно хворий,розбійТрагедія сталася вночі у селі Леонівка Кагарлицького району. 32-річний молодик через вікно проник до будинку 83-річної односельчанки, застосував до неї фізичне та статеве насилля, викрав 2 мобільні телефони, згріб постіль і підпалив, після чого пішов додому спати. У результаті злочинних діянь психічнохворого загинула бабуся та частково згорів її будинок. Працівники Кагарлицького...| Київської області та України | Kiev Time