Зараз на сміттєвому полігоні №5 в селі Підгірці на Київщині зберігається половина твердих відходів столиці.

В селі Підгірці Обухівського району на Київщині планують провести рекультивацію сміттєвого полігону №5. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

“У нас з’явилася можливість реконструювати п’ятий полігон. Мова йде про укріплення дамб, які на сьогоднішній день є небезпечними. В наступному році ми запланували 5 мільйонів гривень, які підуть на роботи на полігоні, а також на допомогу місцевим громадам. Але ми також бачимо п’ятий полігон закритим в близькому майбутньому”, – заявив Пантелеєв.

За його словами, до роботи над проектом закриття і подільної рекультивації полігону вже залучено профільний інститут. Згідно проекту, за кілька років полігон має перетворитися на горбисту місцевину і не буде шкодити оточуючому середовищу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Борисполі в 2020 році хочуть побудувати новий сміттєпереробний завод.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/30491.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/30491-150x150.jpgYuliyaЕкологіяКиївська областьОбухівсміттєвий полігон №5Зараз на сміттєвому полігоні №5 в селі Підгірці на Київщині зберігається половина твердих відходів столиці. В селі Підгірці Обухівського району на Київщині планують провести рекультивацію сміттєвого полігону №5. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. 'У нас з'явилася можливість реконструювати п'ятий полігон. Мова йде про укріплення дамб, які на сьогоднішній...| Київської області та України | Kiev Time