Центр екологічної освіти та інформації  реалізує проєкт «ЕКО-стежки Київщини», результатом якого стане створення еколого-освітніх туристичних маршрутів у Вишгородському та Обухівському районах.

Підставою для розробки даного проєкту є регіональна програма розвитку природно-заповідного фонду Київської області «Київщина заповідна» на 2017–2020 роки. Вона була затверджена рішенням Київської обласної ради. А також перелік природоохоронних заходів на 2020 рік, які фінансуються за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища.

Що відомо:

  • Мета проєкту – популяризація туристичної привабливості Київщини, формування дбайливого ставлення до природи, історії та культури рідної землі.
  • Цільовою аудиторією проєкту є ті, хто цікавиться вивченням природної та історико-культурної спадщини регіону, фахівці-екологи, краєзнавці, вчителі, студентська молодь, прихильники туристичних мандрівок, учасники екскурсій вихідного дня.

Що відбувається:

  • До реалізації проєкту запрошені науковці, місцеві активісти-екологи, лісівники та краєзнавці.
  • Обстеження розпочалося з об’єктів природно-заповідного фонду Вишгородського, Обухівського та Васильківського районів Київщини.
  • Десятки кілометрів польових та лісових доріг, знайомство з таксаційними картами, планами, лісами, озерами, річками, балками – все задля того, щоб розробити цікаві та змістовні маршрути, якими будуть мандрувати дорослі і малі поціновувачі природи рідного краю.

Що вже є:

  • Розроблено Путівник мандрівника, який містить інформацію про всі об’єкти за цими двома еколого-освітніми маршрутами.