Сьогодні, у селі Віта-Поштова представники громадського формування “Віта-Захист” затримали п’яних заробітчан, які мали при собі зброю.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку “Віта-Захист” у Facebook.

Повідомляється, що при патрулюванні села черговій зміні надійшов виклик про стрілянину по вулиці Парковій, де згодом було виявлено заробітчан з Черкащини, які були на підпитку.

“При поверхневому обшуку було виявлено пристрій для відстрілу салютів та предмет схожий на ніж. Був викликаний наряд поліції і вилучені предмети для експертизи, ведеться слідство”, – йдеться у повідомленніhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/09d3fed33dec47fd8df24d1d7bca2bef.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/09d3fed33dec47fd8df24d1d7bca2bef-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьзаробітчани,ПоліціяСьогодні, у селі Віта-Поштова представники громадського формування 'Віта-Захист' затримали п’яних заробітчан, які мали при собі зброю. Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на сторінку 'Віта-Захист' у Facebook. Повідомляється, що при патрулюванні села черговій зміні надійшов виклик про стрілянину по вулиці Парковій, де згодом було виявлено заробітчан з Черкащини, які...| Київської області та України | Kiev Time